• آدرس: بوشهر - لیان شرقی - پاساژ خلیج فارس - طبقه دوم واحد 14
  • ایمیل: info@ptaj.net
  • ساعات کاری: 7 صبح تا 7 بعداز ظهر - روزهای شنبه الی پنجشنبه

جذب نیروی انسانی

سابقه فعالیت در محیط دریایی دارید؟ علاقمند به کار روی شناور ها و سکوهای نفتی هستید؟ جای درستی آمده اید. شرکت خدمات دریایی پاسیار تجارت ارمغان جنوب، علاوه بر خدمات مهمی چون تامین نیروی انسانی، اقدام به جذب نیروی انسانی هم میکند.

جذب نیروی انسانی

ما سعی کرده ایم، برای نیروهای خود اعم از با تجربه یا تازه کار، بهترین فرصت های شغلی را ایجاد کنیم تا تجربه خوبی از همکاری با ما به دست آورند. با جذب نیروی انسانی در شرکت خدمات دریایی پاسیار تجارت ارمغان جنوب، راه شما را برای رسیدن به شغل مورد نظرتان را هموار کرده ایم. به شما تضمین میدهیم بهترین و سالم ترین محیط های کاری را برای فعالیت به شما معرفی کنیم. همچنین ما با داشتن چارچوب های قانونی و اخلاقی، با هر کارفرمایی کار نمیکنیم. همچنین نیروهایی هم که جذب میکنیم جهت معرفی به کارفرماها، باید از فیلتر هایی مانند مصاحبه شغلی رد شوند.

جذب نیروهای متخصص دریایی

در صورتی که در هر یک از مشاغل مرتبط با دریا سر و کار دارید و به دنبال فرصت های شغلی بهتر هستید، میتوانیم با شما همکاری کنیم.

لیست برخی مشاغل مورد نیاز (اگر عنوان شغلی شما در لیست زیر نیست نگران نباشید. گزینه های زیر فقط چند نمونه از فرصت های شغلی مورد نیاز هستند):

جذب نیروی انسانی

در صورتی که علاقمند به همکاری با هستید، میتوانید از این فرصت جذب نیروی انسانی استفاده کنید و رزومه و مشخصات خود را برای ما بفرستید. در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد.

۵/۵ - (۲۸ امتیاز)