• آدرس: بوشهر - لیان شرقی - پاساژ خلیج فارس - طبقه دوم واحد 14
  • ایمیل: info@ptaj.net
  • ساعات کاری: 7 صبح تا 7 بعداز ظهر - روزهای شنبه الی پنجشنبه

ترخیص کالا از گمرک

شرکت پاسیار تجارت ارمغان جنوب، با تکیه بر فعالیت چندین ساله خود در حوزه های مختلف دریایی از جمله ترخیص کالا از گمرک های کشور، یکی از پیشرو ها در این زمینه است. ما سابقه فعالیت با بزرگترین و پر رفت و آمد ترین گمرکات ایران ازجمله گمرک بوشهر و بندرعباس را داریم. لذا میتوانیم خدمات ترخیص کالا هایتان را از گمرک های بوشهر و بندرعباس و سایر گمرکات کشور، در کمترین زمان ممکن انجام دهیم.

ترخیص کالا از گمرک

خدمات گمرکی ما

کادر مجرب و ماهر ما، با ارائه مشاوره های تخصصی به شما در امر ترخیص کالا از گمرکات کمک بسزایی میکنند. از مهمترین خدمات ترخیص کالا میتوان به این موارد اشاره کرد:

آشنایی با ترخیص کالا از گمرک

در اکثر مرزهای ورودی و خروجی هر کشوری، واحد هایی تجاری تحت نظر دولت وجود دارند به نام گمرک. کاربرد گمرک ها کنترل و مدیریت قانونی کالا های وارداتی و صادراتی کشور است. گمرک در هر کشور تحت چارچوب های قانونی آن کشور است تا از فعالیت های مجرمانه مانند قاچاق کالا جلوگیری شود.

فرایند ترخیص کالاها به این صورت است که ابتدا مشخصات کالاهای ورودی یا خروجی به گمرک اظهار مشوند. سپس طی گذشت مراحل قانونی مانند صدور مجوز، اجازه ترخیص کالا داده مشود. به این فرایند ترخیص کالا گفته میشود. انجام این فرآیند معمولا توسط شرکت های ترخیص کاری انجام می شود و نیازمند تجربه و تخصص است. خبر خوب این است که شرکت ما با داشتن کادری متخصص و مجرب، به شما در این فرایند کمک میکند.

ما اینجاییم تا شما را در تسهیل فرایند ترخیص کالا از گمرک ها یاری کنیم. همین حالا میتوانید با ورود به صفحه تماس با ما، در خواست خود را به کارشناسان ما اطلاع دهید، تا در کمترین زمان ممکن به شما خدمت رسانی کنیم.

ترخیص کالا از گمرک بوشهر
۵/۵ - (۱۳ امتیاز)